smartslider3[78]

هر هفته ۵۰ میلیون تومان کمک هزینه ی خرید خودرو

و هزاران سکه ی طلا برای ۵۰۰ خانواده

با این همه جایزه طبیعتا برنده ای...

برای شرکت در قرعه‌کشی هفتگی ۵۰ میلیون تومان کمک هزینه خرید خودرو که به صورت نقدی به برنده تقدیم می‌شود، کد قرعه کشی ۱۱ رقمی روی بسته‌بندی چای طبیعت را به شماره‌ی درج شده روی محصول پیامک کنید و بسته بندی را تا روز قرعه‌کشی نزد خود نگهدارید، قرعه‌کشی به صورت هفتگی از صدا و سیما پخش می‌شود و اگر یکبار در قرعه‌کشی شرکت کنید تا پایان دوره، شانس برنده شدن برای شما وجود دارد، اما این همه ی ماجرا نیست ما در بعضی از بسته بندی‌های چای طبیعت، ۵۰۰ حواله ربع سکه طلا هم گذاشتیم که اگه برنده ی خوش شانس اون باشید می‌توانید به تعداد اعضای خانوادتون ربع سکه هدیه بگیرید، اگه حواله رو پیدا کردید کافیه‌ی با شماره‌ی درج شده روی کارت تماس بگیرید تا همکاران ما راهنماییتون کنن " هزاران سکه‌ی طلا برای ۵۰۰ خانواده "

هفته‌ی پنجم قرعه‌کشی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
Untitled Document

قرعه کشی بزرگ طبیعت به صورت هفتگی از طریق صدا و سیما پخش می‌شود، در صورت مشخص شدن تاریخ دقیق و زمان پخش ، از طریق اینستاگرام طبیعت و سایت طبیعت اطلاع رسانی خواهد شد.
www.tabiat-product.com وب‌سایت طبیعت
www.instagram.com/tabiat_food اینستاگرام طبیعت
با دنبال کردن صفحه اینستاگرام طبیعت از کلیه اخبار و اتفاق ها در سریع ترین زمان ممکن مطلع شوید.

خیر، تمام کدهای قرعه کشی ارسال شده ، هر هفته در قرعه کشی شرکت داده می شوند یعنی شما از ابتدای دوره تا پایان دوره در قرعه کشی حضور خواهید داشت. قابل توجه شرکت کنندگان عزیز نگه داشتن بسته بندی محصول الزامی است.

پس از قرعه کشی، اسامی برندگان در سایت رسمی طبیعت، منتشر خواهد شد، زمان انجام قرعه کشی در برنامه تلوزیونی، در سایت و صفحه اینستاگرام طبیعت اعلام خواهد شد.

در صورتی که کد قرعه کشی را به سامانه 10004719 ارسال نمودید و پیامی دریافت نکردید پس از 24 ساعت مجددا کد خود را ارسال نمایید و در صورتی که پاسخی دریافت نکردید با شماره پشتیبانی 47194719 تماس حاصل نمایید.

در زمان قرعه کشی با برندگان تماس گرفته و مشخصات فردی و اطلاعات مربوط به شخص برنده دریافت و از برندگان دعوت می‌شود که در قرعه کشی زنده ی هفته ی آینده حضور داشته و همان جا چک جایزه ی خود را دریافت نماید.

در صورت توان، برنده ی حواله به شرکت دعوت خواهد شد و در صورت عدم توان حضور جوایز به شخص برنده ارسال خواهد شد. شخص برنده مدارک خواسته شده طبیعت را آماده نموده تا زمان مراجعه مامور پست به ایشان تحویل و جایزه خود را دریافت و رسید آن را امضا نمایید. همراه داشتن مدارک شناسنامه، کارت ملی برنده و اعضای خانواده ی برنده و پر کردن فرم تعهد نامه در زمان تحویل جایزه از مامور پست الزامی است.

جهت شرکت در قرعه کشی کد 11 رقمی حک شده روی بسته بندی محصول را به شماره پیامک 10004719 ارسال نمایید. (نگهداری جعبه چای جهت شرکت در قرعه کشی الزامی است).

جوایز شرکت در قرعه کشی 50 میلیون تومان کمک هزینه خرید خودرو که از طریق ارسال کد قرعه کشی روی بسته بندی میتوانید در آن شرکت کنید و 500 حواله ربع سکه طلا به تعداد اعضای خانواده که درون بسته بندی محصول وجود دارد(هزاران سکه ی طلا برای 500 خانواده )

اولین قرعه کشی
دومین قرعه کشی

چای سیلان ممتاز

چای سیلان ممتاز طبیعت ترکیبی از غنچه های مرغوب چای مناطق مختلف سریلانکاست که با دقت بسیار برای سلیقه عموم مردم تهیه شده است. عطر طبیعی این محصول سبب شده تا از چای های معطر در ترکیب آن کمتر استفاده شود و همین ویژگی آن را منحصر‌به‌فرد کرده است. چای سیلان ممتاز طعم و رنگ ملایم و مطبوعی را به شما می دهد. علاوه بر این زود دم و عام پسند بودن موجب شده تا مصرف کننده در تمام ساعات روز و شب بدون دغدغه از آن استفاده کند.عرضه این محصول در بسته های 100و۴۵0گرمی، ‌کیسه ای(100،50،2۵) عددی

آخرین اخبار قرعه کشی بزرگ چای طبیعت

شرایط شرکت در قرعه کشی بزرگ چای طبیعت

برندگان 50 میلیون تومان قرعه کشی بزرگ چای طبیعت

برندگان بعدی حواله ربع سکه چای طبیعت

اولین برندگان قرعه کشی بزرگ چای طبیعت

چای سیلان ارل گری (عطری)

چای سیلان ارل گری طبیعت ترکیبی از چند نوع چای مرغوب مناطق مختلف سریلانکاست که با اسانس گیاهی ارل گری معطر ترکیب یافته شده است و عطری فوق العاده را بوجود آورده است. ارل گری اسانس میوه ای به نام برگاموت یا ترنج است که از پیوند لیمو و پرتقال بوجود می آید.عطر بی نظیر آن از چای سیلان، محصولی دلنشین با طعم و رنگ ملایم ساخته است که در تمام ساعات روز بدون محدودیت می توان از آن استفاده کرد. از دیگر ویژگی‌های چای سیلان ارل‌گری طبیعت می توان به زود دم بودن و رنگ آلبالویی آن اشاره کرد.‌ عرضه‌‌ این محصول در بسته های مقوایی100،۴۵0 گرمی و کیسه ای(100،50،2۵) عددی می باشد.

طبعیت سبز کهن

طبیعت سبز پارس کهن، میزبان سلامتی شماست و همواره تلاش می‌کند بهترین‌هارا برای شما به ارمغان بیاورد، پس میهمان طبیعت باشید و درکنار ما زندگیتان را سبز بسازید.